شما می بایست ابتدا از قسمت "پنل مدیریتی" این ماژول را پیکربندی نمایید.
Alternate Text       معاونت فني و عمران Alternate Text
ا
Alternate Text       کانال تلگرام Alternate Text
Alternate Text       سامانه فیش حقوقی Alternate Text
Alternate Text       سامانه 137 Alternate Text

Alternate Text       DnnForge - NewsArticles Alternate Text

شهردار مرند: سال 96 ، سال توسعه و عمران شهری مرند با اتمام پروژه های نیمه تمام و شروع پروژه های جدید ...

شهردار مرند: سال 96 ، سال توسعه و عمران شهری مرند با اتمام پروژه های نیمه تمام و شروع پروژه های جدید ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری مرند؛ مهندس موحدنیا در اولین روز کاری سال 96 با حضور در جمع پرسنل شهرداری و مدیران عامل سازمان ، سال جدید را تبریک گفت.

بر اساس این گزارش ، شهردار مرند بعد از دیدار با پرسنل و مدیران عامل سازمانها ، سال 95 را سال پر از مشکلات و موانع برای  شهر و شهرداری عنوان کرد و گفت: علیرغم مشکلات فراوان سال گذشته، نهایتا در سایه تلاش و کوشش شبانه روزی پرسنل خدوم شهرداری و همراهی های مادی و معنوی شهروندان قدرشناس مرندی ، توانستیم تا حدودی مشکلات را مدیریت نموده و به حداقل برسانیم . 

ایشان در ادامه با اشاره به حوادث تلخ  قطار مشهد و آتش سوزی ساختمان پلاسکو که برخی از هموطنانمان  از جمله خانواده های آتش نشانان فدار کار  را داغ دار نمود اشاره کرده و افزود: هر حادثه ای دارای علت بوده در این شرایط مدیریت کاربدی و احساس مسئولیت هر شخص و هر پرسنل میتواند در جلوگیری از وقوع حوادث ناگوار احتمالی، جلوگیری نماید. 

مهندس موحدنیا در ادامه ، با اشاره به نامگذاری سال 96 بعنوان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال توسط مقام معظم رهبری افزود: سال جدید برای شهر و شهروندان مرندی سالی پربار در حوزه عمران شهری خواهد بود. ایشان محوریت اقدامات و عملکرد شهرداری مرند را در سال جدید با محوریت توسعه و عمران شهری عنوان نموده و  افزود : در سال جدید باید برای افزایش رضایت شهروندان در ازای خدمات ارائه شده سعی و تلاش نموده و چرخه توسعه و عمران شهری را به همت شما پرسنل و در سایه همراهی و همکاری شهروندان به حرکت در اوریم.

شهردار مرند خاطر نشان کرد: فلسفه وجودی همه ما در دستگاه شهرداری ها ، چیزی جز خدمات رسانی به شهروندان نیست. وی در ادامه گفت: در سال گذشته خدمات رسانی به شهروندان با توجه به وضع موجود و امکانات شهرداری صورت گرفته ولی باید تا حصول رضایت مندی کامل شهروندان ادامه داد.

مهندس موحدنیا در قسمت پایانی سخنان خود همکاران شهرداری و پرسنل  را بر لزوم رعایت نظم و امضباط اداری و کاری سفارش نموده و تکریم ارباب رجوع نه در شعار بلکه در عمل را مورد تاکید قرار داد .

تعداد امتیازات: (39993) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (115)
کد خبر: 1064
  • شهردار مرند: سال 96 ، سال توسعه و عمران شهری مرند با اتمام پروژه های نیمه تمام و شروع پروژه های جدید ...

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

Alternate Text       لینک ها Alternate Text

Alternate Text       اوقات شرعی Alternate Text
Alternate Text       نقشه (GIS) مرند Alternate Text
Alternate Text       خدمات Alternate Text