پیام تبریک مهندس باقری معاون اداری مالی شهرداری مرند به مناسبت روز حسابدار ...

پیام تبریک مهندس باقری  معاون اداری مالی شهرداری مرند به مناسبت روز حسابدار ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری مرند ، همزمان با هفته حسابداری،  معاون اداری مالی شهرداری مرند با حضور سرزده در واحد مالی و حسابداری ، با کارکنان این واحد دیدار و این روز را تبریک گفتند. پیامی در این خصوص از سوی مهندس باقری صادر شده است: متن پیام به شرح زیر است :

پانزدهم آذر ماه از سوی انجمن حسابداران خبره ایران، جامعه حسابداران رسمی، انجمن حسابداری ایران، انجمن مدیران مالی و سازمان حسابرسی کشور  به تأسی از فدراسیون بین المللی حسابداران(IFAC)  به نام روز حسابدار نامگذاری شده است.

 روز حسابدار از یک سو تجلی بخش اتحاد و یگانگی حسابداران و نماد تکریم و تجلیل از حسابداران و از سوی دیگر مظهر همگرایی، هم افزایی و خردورزی جمعی حسابداران ایرانی در عرصه ملی است.

روز حسابدار فرصتی ارزشمند و مغتنم است تا با ارج نهادن به خدمات حسابداران گامی کوچک در راستای قدرشناسی از تلاش های آنان برداشته شود. امیدوارم این خدمات گسترده بیش از پیش مورد توجه همه‌ی دست‌اندرکاران بخش سلامت مالی در عرصه‌های اجرا، تصمیم‌گیری و سیاستگذاری قرار گیرد.  اینجانب به همین بهانه از کلیه همکاران فعال در عرصه های مالی و حسابداری شهرداری  مرند ،  سازمان ها ی تابعه صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و موفقیت روزافزونشان را از خداوند متعال خواستارم. 

 

                                                                                            دارا باقری – معاون اداری مالی

 

تعداد امتیازات: (35) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (323)
کد خبر: 945
  • پیام تبریک مهندس باقری  معاون اداری مالی شهرداری مرند به مناسبت روز حسابدار ...

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: