پیام تبریک مهندس باقری به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج...

پیام تبریک مهندس باقری به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج...

به گزارش روابط عمومی شهرداری مرند ، مهندس باقری در آستانه فرا رسیدن هفته گرامیداشت بسیج ، ضمن تبریک به کلیه بسیجیان و دلاورمردان همیشه در صحنه ، طب پیامی این هفته را تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است : 

بسم الله الرحمن الرحیم:

بسیج یادآور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ما است. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود.» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد.

اگر چه دفاع مقدس برگ زرینی از تاریخ پر افتخار ملت ایران است که توسط مردمی ترین نیروهای مدافع انقلاب اسلامی ورق خورده است ، اما امروزه سیره و روش آن نیروهای عظیم تبدیل به یک تفکر شده است .
اما هدف بالاتر و والاتر این است که این تفکر همواره در تار و پود جامعه باید ساری و جاری باشد. بسیج یک منظومه فکری است که درهمه عرصه های سیاسی،نظامی،اقتصادی ،علمی وفرهنگی ،نیل به اهداف بلند قله های رفیع عزت و افتخار را هموار می سازد.با تفکر بسیجی جامعه از بن بست رها شده و به سمت تعالی رشد می نمایدو هرچه این تفکر بسیجی جلوه گر شود مشارکت مردم در عرصه های مختلف نمایان می شود.

هفته بسیج فرصتی مغتنم برای تجدید عهد و پیمان با آرمان های بلند حضرت امام خمینی (ره) و بیعتی دوباره با سلف صالح آن عزیز سفر کرده، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است او که ما را گفت: تا هنگامی که بسیج است هیچ تهدیدی متوجه نظام اسلامی نخواهد شد و این موضوع یک رکن اساسی است. والاسلام علیکم و رحمه ا... و برکاته

 

                                                                                  دارا باقری – معاون اداری مالی

 


تعداد امتیازات: (36) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (306)
کد خبر: 929
  • پیام تبریک مهندس باقری به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج...

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: