فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه بندگی و عبادت بر همه مومنین مبارک باد...
چکیده: رمضان شهر عشق و عرفان است / رمضان بحر فیض و احسان است ادامه »
آسفالت کلی کوچه شهید علی کاری و لکه گیری محلات شهید رسولیان و کوچه مسجد حضرت علی واقع در سردار ملی انجام شد
چکیده: به گزارش روابط عمومی شهرداری مرند، آسفالت رویه کوچه شهید علی کاری توسط سهرداری مرند به اتمام رسید. بر اساس این ئگزارش ، و به نقل از معاونت فنی و عمران ، با توجه به وضعیت نابسامان آسفالت کوچه شهید کاری ، این کوچه بعد از انجام زیرسازی و اقدامات لازم، به طور کلی با رویه آسفالت ، بهسازی گردید. شایان ذکر است اکیپ آسفالت واحد فنی و عمران شهرداری ، بر ا... ادامه »
جدول  اوقات شرعی شهر مرند در ماه مبارک رمضان - التماس دعا
چکیده: روزه و تربيت نفس عارفى گفت : هر گاه غفلت از ديدگان اهل يقين ناپديد شود، هلال هدايت در بال بيدارى آشكارا مى گردد، اينجاست كه بايد از هوا و هوس روزه گرفت. ديگرى گفته : در خانه انديشه با نفس خود خلوت كن و آن را از هر آنچه بدان سرگرم است تنبيه كن و هر گاه متنبه نشد او را به گورستان بخوان و اگر از آنجا هم سرمشقى نگرفت او را با تازيانه گرسنگى بزن، يعنى... ادامه »
شهردار مرند از اتمام عملیات زیرساختی و شروع آسفالت جاده سلامت خبر داد...
چکیده: به گزارش روابط عمومی شهرداری مرند، مهندس موحدنیا از شروع عملیات اجرایی آسفالت جاده سلامت خبر داد. بر اسا این گزارش، شهردار مرند در گفتگو با خبرنگار ما با تایید مطلب فوق افزود:  امروزه نقش ورزش در ایجاد شادابی و برخورداری از تندرستی و سلامت جسمانی، نقشی کاملا موثر میباشد. مهندس موحدنیا در ادامه افزود: این شهرداری در راستای توسعه ورزشهای عمومی... ادامه »
آگهی مزایده فروش واحدهای تجاری اطلس مرند (حق السهم شهرداری ) نوبت دوم
چکیده: آگهی مزایده فروش واحدهای تجاری اطلس مرند (حق السهم شهرداری ) شهرداری مرند در نظر دارد باستناد مجوز شماره 41149-20/02/1396 استانداری و با رعایت آیین نامه مالی شهرداریهاسرقفلی واحدهای تجاری اطلس را به قیمت کارشناسی از طریق مزایده عمومی به فروش برساند. طبقه شمار... ادامه »
آگهی مناقصه واگذاری جمع آوری زباله سطح شهر – 96/03/07 - انتشار آگهی مناقصه واگذاری جمع آوری زباله سطح شهر مورخه 02/03/1396 از اعتبار ساقط می باشد.
چکیده: آگهی مناقصه واگذاری جمع آوری زباله سطح شهر – 07/03/96 شهرداری مرند در نظر دارد باستناد مجوز شماره 41149-20/02/1396 استانداری نسبت به واگذاری جمع آوری زباله سطح شهر را بمدت یکسال از خرداد ماه 96 لغایت خرداد 97 با شرایط زیر اقدام نماید . ردیف شرح آیتم مربوط... ادامه »
جعفر جدی به عنوان فرمانده جدید پایگاه مقاومت نبی اکرم (ص) شهرداری مرند منصوب شد
چکیده: به گزارش روابط عمومی شهرداری مرند، مراسم تودیع و معارفه فرمانده سابق و جدید پایگاه مقاومت نبی اکرم (ص) شهرداری مرند با حضور  شهردار مرند، فرمانده حوزه بسیج ادارات ، و جمعی از معاونتها و مسئولین واحدهای شهرداری مرند برگزار شد. بر اساس این گزارش ، در ابتدای جلسه شهردار مرند ضمن ارزوی قبولی طاعات و عبادات، در خصوص نقش مهم و کلیدی سپاه پاسداران &... ادامه »
کشتارگاه نیمه صنعتی شهرداری مرند  به سردخانه تجهیز و آماده بهره برداری میشود ...
چکیده: به گزارش روابط عمومی شهرداری مرند ، مهندس موحدنیا در بازدید از فرایند تجهیز و آماده سازی سردخانه کشتارگاه دامی شهرداری مرند در مصاحبه با خبر نگار ما گفت: کشتارگاه دامی شهرداری سریعا به سردخانه استاندارد با هدف ارتقای کیفیت بهداشتی گوشت ارائه شده به شهروندان ، تجهیز میشود . مهندس موحدنیا  خاطر نشان کرد: در راستای توسعه کشتارگاه  نیمه صنعت... ادامه »
پیام شهردار مرند  به مناسبت ارتحال حضرت امام راحل و قیام خونین 15 خرداد
چکیده: بسمه تعالی در چهاردهم خرداد ماه، خورشیدی غروب کرد که بدون تردید، تاریخ اسلام پس از پیامبر و ائمه معصومین(ع)، شخصیتی مانند او سراغ ندارد.قیام مردمی 15 خرداد ماه نیز که زمینه ساز انقلاب اسلامی سال 57 را موجب شد، نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملتی علیه استبداد و استعمار است که با نام ، اندیشه و راه امام خمینی رحمه الله علیه پیوندی نا گسستنی دارد و یادآو... ادامه »
همزمان با سراسر کشور، مراسم 14 خرداد سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در مرند برگزار شد ...
چکیده: به گزارش روابط عمومی شهرداری  مرند ، در چهاردمین روز از خرداد ماه ،  مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با حضور مردم  شهیدپرور  مرند و جمعی از  مسئولین در محل حسینیه امام خمینی (ره) شهر مرند برگزار شد . این مراسم با حضور امام جمعه محترم شهرستان ، معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند ، شهردار مرند ، اصغر پور معاون ف... ادامه »
صفحه 1 از 5اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  بعدی   آخرین